O nas

Firma ATENA prowadzi działalność w zakresie usług szkoleniowych i doradczych.
Specjalizujemy się w szkoleniach z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy oraz szeroko rozumianego prawa pracy. 
Współpracujemy ze Specjalistami BHP, Inspektorami Ochrony P.Poż, Ratownikami Medycznymi, by zagwarantować profesjonalne i oparte na doświadczeniu praktycznym szkolenia.
Realizujemy także szkolenia miękkie z obszarów wypalenia zawodowego, współpracy z trudnym klientem, komunikacji, asertywności, obsługi klienta, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, motywowania i wielu innych. 
Doradzamy i szkolimy również  w obszarze bezpieczeństwa danych osobowych.
Nasi szkoleniowcy posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także kwalifikacje trenerskie, umożliwiające realizację szkoleń w sposób dopasowany do oczekiwań klienta.
 

Atuty naszej firmy to:

  • mobilność,
  • szybkość reakcji w razie wystąpienia problemu z dziedziny bhp i kadr lub kontroli firmy przez organy nadzoru nad warunkami pracy,
  • dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta,
  • możliwość szkolenia na odległość w formule samokształcenia kierowanego.

Oferujemy szkolenia w siedzibie pracodawcy - jeśli dysponuje on miejscem niezbędnym do przeprowadzenia prezentacji szkoleniowej - lub w wynajętych salach konferencyjno-szkoleniowych. Posiadamy również nasze własne zaplecze szkoleniowe, które znajduje się w Zgierzu.
Zapewniamy możliwość realizacji szkoleń grupowych oraz indywidualnych z zastosowaniem różnorodnych form i metod - w zależności od zapotrzebowania pracodawcy korzystającego z naszych usług. 
Posiadamy niezbędne, mobilne wyposażenie dydaktyczne ułatwiające przyswajanie treści szkolenia 
i wpływające na wysoki poziom atrakcyjności prezentowanych treści szkoleniowych. 
Firma ATENA posiada wpis do rejestru niepublicznych placówek oświatowych prowadzonego przez Starostę Zgierskiego nr KU 34/09 
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG !!!